Persoonlijk

wij kennen onze klanten

Proactief

wij geven ook ongevraagd advies

Snel

wij reageren dezelfde dag

Het Habermehl Team

Goed financieel en fiscaal advies betaalt zich altijd terug
Onze experts gaan voor resultaat en nemen bedrijven en particulieren werk uit handen

Habermehl

Al 20 jaar bedienen wij klanten uit binnen- en buitenland, waaronder zzp-ers, het MKB, de DGA en particulieren. Je wil met ons in zee gaan als je niet houdt van lange adviesmemo’s maar van een korte heldere uitleg zodat je snel verder kunt. 

Niek Pilgram

Niek Pilgram

belastingadviseur/ directeur

Niek Pilgram is belastingadviseur en directeur/eigenaar van Habermehl.

Als lid van de Nederlandse Orde van Belastingadviseurs adviseert en begeleidt Niek ondernemers bij onder andere het oprichten van ondernemingen of B.V.’s, bedrijfsopvolging, fusies, internationaal belastingrecht en bezwaar- en beroepsprocedures tegen de Belastingdienst.

Voor particulieren en families is hij betrokken bij de estate planning en vervult hij veelal de rol van huisfiscalist.

Lid van de NOB en de Vereniging voor Belastingwetenschap

+31 (0)35 628 57 53
niek@habermehl.tax

Bernd Koster

belastingadviseur

Bernd is belastingadviseur bij Habermehl en hij adviseert hij bij notariële aangelegenheden. Hij heeft als kandidaat-notaris veel ervaring opgedaan met de juridische kanten van testament advisering, advisering omtrent huwelijkse voorwaarden en samenlevingsovereenkomsten, estate planning en afwikkeling van nalatenschappen. Je kunt bij Bernd rekenen op complete advisering.

+31 (0)35 628 57 53
bernd@habermehl.tax

Marieke

Marieke Doves-Bierman

belastingadviseur

Marieke Doves-Bierman is werkzaam als junior fiscalist. Zij behandelt aangiften en adviseert over uiteenlopende fiscale vraagstukken. Ze begeleidt hierbij zowel particulieren als ondernemers.

Marieke is in 2020 afgestudeerd aan Nyenrode Business Universiteit. Voordat zij in oktober 2020 bij Habermehl in dienst trad, werkte zij bij ABN AMRO en EY.

+31 (0)35 628 57 53
marieke@habermehl.tax

Ginette Germeraad

office manager

+31 (0)35 628 57 53
secretariaat@habermehl.tax

Mathijs van den Top

relatiebeheerder/ assistent accountant

+31 (0)35 628 57 53
mathijs@habermehl.tax

Tim Broekhuizen

relatiebeheer/ assistant accountant

+31 (0)35 628 57 53
tim@habermehl.tax

Danny Budding

relatiebeheer/ assistant accountant

+31 (0)35 628 57 53
danny@habermehl.tax

Ruud Hofman

accountant-administratieconsulent (AA)

Ruud is gecertificeerd Accountant-Administratieconsulent (AA) bij de NBA.

+31 (0)35 628 57 53
ruud@habermehl.tax

Bertina van Ginkel-Blankenspoor

salarisadministrateur

+31 (0)35 628 57 53
salaris@habermehl.tax

Dominique

Dominique van zaanen

assistent accountant

+31 (0)35 628 57 53
dominique@habermehl.tax

Habermehl werkt samen met

Waar kunnen wij je bij helpen?

Je bereikt ons op (035) 628 5753 en info@habermehl.tax. Vind je het prettiger dat wij jou contacten? Vul je gegevens in, dan nemen wij snel contact met je op.

nl_NLDutch